Kaçanik | Makina | Vetura | Smart | ForTwo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 00:10 Vetura , Prizren

Smart fortwo 0.6 automatik 2001

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

Smart ForTwo 800 Kubik CDI Dizel

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:04 Vetura , Prishtinë

Smart ForTwo 1.0 2010 Passion

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:10 Shitorja Vetura , Gjakovë

Smart 1000cc

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:35 Vetura , Prishtinë

Smart Fortwo 1000cc Turbo 2009 me Klim

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:05 Vetura , Prishtinë

shes smart 2013 1.0 benzin me.dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:26 Vetura , Ferizaj

SMART FORTWO

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:54 Vetura , Prishtinë

SMART FORTWO 1.0 BENZIN AUTOMATIK 85PS

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:23 Vetura , Prishtinë

Smart Fortwo

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 08:37 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Smarti 600cc - automatik - me klime

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim