Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Smart

Crossblade , 16
ForFour , 147
ForTwo , 544
Roadster , 8
Sot 22:50 ,

Smart

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:53 ,

Smart Fortwo 700cc Benzin Automatik 2003

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:50 ,

Smart ForTwo 1.0B 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 20:05 ,

shes smartin 600 kubik ne gjendet te regul

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:45 ,

Smart 600 cc

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:58 ,

Smart two

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:32 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:50 ,

SMART FORTWO 1.0 BENZIN AUTOMATIK 85PS

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:02 ,

Smart ForTwo

2 222 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

Smart ForTwo 0.700Ccm Turbo

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 04:25 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:59 ,

Smart 700cc 2004

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:27 ,

Smart si i ri eur i zvicrres peje

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Maj 23:32 ,

Smart

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 23:20 ,

Shitet vetura ose ndrrohet

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 18:54 ,

Smart ForTwo 2005 / Automatik

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 12:56 ,

Smart ForTwo 2009

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 19:42 ,

Smart ForFour 1.3 Benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 19:56 ,

Smart

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 19:56 ,

Smart

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 19:56 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 16:57 ,

SMART 600C ME.1 VIT REGJISTRIM

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Maj 12:07 ,

SMART 600 KUBIK ME FELLNE DHE PANORAME LEXO TEKST

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 11:27 ,

Smart 451 1.0 Benzin

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 23:53 ,

Shitet ndrrohet smarti Automatik/Tempomat

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 20:03 ,

Smart dizell 800cc

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 11:55 ,

SMART FORTWO 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Maj 16:22 ,

Smart 800cc dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:06 ,

Smart dizell 800 cc

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:56 ,

Smart dizell 800 cc

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:00 ,

Smart dizell 800cc

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 12:31 ,

Smart 800cc dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 15:11 ,

Smart dizell 800cc

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 19:31 ,

Smart dizell 800cc

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 21:58 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 19:01 ,

Smart fortwo viti 2013 1.0 84 cv

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Maj 15:31 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 19:11 ,

NE SHITJE —SMART - Kabriolet — Regjistrim -

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 22:30 ,

Automatik tip tronik 2003 Smart me rks

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Pri 21:35 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 07:38 ,

U shittt

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 19:42 ,

U Shit U Shit Flm Merr e Jep

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Pri 19:41 ,

����SMART FOUFOUR 1.5 dcI ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 21:08 ,

Pjes Smart ForFour, Fortwo, Roadster + Blej Smart

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 10:07 ,

Nissan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 18:38 ,

Smart ForTwo

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 19:27 ,

Smart For-Four 1.5 Diesel CDI 2005 Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 20:05 ,

Smart fortwoo

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim