Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Smart

ForFour , 2
ForTwo , 4
Sot 18:50 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:50 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 15:46 ,

Smart 454 1.5 CDI

50 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 14:25 ,

Shitet Smart fortwo 600 c - Çmimi 2200 €

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 21:03 ,

Smart ForTwo

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Korr 11:34 ,

Smart ForFour 1.4

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim