Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Smart

Crossblade , 10
ForFour , 98
ForTwo , 453
Roadster , 7
Sot 17:27 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:25 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:12 ,

Smart For Two 1.0B 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:23 ,

Smart ForTwo 2009

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:14 ,

Smart

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:01 ,

Smart ForTwo

2 222 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

SMART FORTWO 1.0 BENZIN AUTOMATIK 85PS

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:52 ,

Smart

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 ,

Smart per pjese

900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:25 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:54 ,

Smart ForTwo 0.700Ccm Turbo

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:20 ,

Smart ForFour 1.3 Benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:54 ,

Shitet ndrrohet smarti Automatik/Tempomat

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:00 ,

Smart two

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:42 ,

SMART 600C ME.1 VIT REGJISTRIM

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 00:49 ,

Smart

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Qer 19:59 ,

Smart Fortwo 700cc Benzin Automatik 2003

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 15:15 ,

Smart for two

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Maj 23:54 ,

Smart fortwo viti 2013 1.0 84 cv

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Maj 19:39 ,

SMART FORTWOO RKS

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 11:59 ,

Smart Fortwo 1.0 passion

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 10:47 ,

Smart 600 cc

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 13:57 ,

Shitet Smarti

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 20:05 ,

shes smartin 600 kubik ne gjendet te regul

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 14:59 ,

Smart 700cc 2004

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 10:27 ,

Smart si i ri eur i zvicrres peje

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Maj 23:20 ,

Shitet vetura ose ndrrohet

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 18:54 ,

Smart ForTwo 2005 / Automatik

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 12:07 ,

SMART 600 KUBIK ME FELLNE DHE PANORAME LEXO TEKST

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 11:27 ,

Smart 451 1.0 Benzin

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 11:55 ,

SMART FORTWO 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 21:58 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 15:31 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 19:11 ,

NE SHITJE —SMART - Kabriolet — Regjistrim -

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 22:30 ,

Automatik tip tronik 2003 Smart me rks

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 19:42 ,

U Shit U Shit Flm Merr e Jep

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Mar 10:07 ,

Nissan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 18:38 ,

Smart ForTwo

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 20:05 ,

Smart fortwoo

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 16:47 ,

smart

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Mar 16:19 ,

shes smart for two mundesi ndrrimi

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Mar 11:01 ,

smart

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 14:49 ,

Shes smartin

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 23:20 ,

Smart ForTwo benzin

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 08:51 ,

Smart 600 cc automatik

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Shk 10:13 ,

shes smart 2013 1.0 benzin me.dogan u shitttt

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Shk 13:59 ,

Smart 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Shk 09:50 ,

SMART 454

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 14:14 ,

smart 700cc

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 13:51 ,

Smart For Two 2012 Automatik 1.0 Benzin

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim