Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Spyker | C8

31 Maj 18:39 ,

Zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 13:14 ,

Shitet urgjent

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim