Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Spyker

C8 , 1
14 Dhj 14:43 ,

Makina per Pastrim Kimik Te kauqav si dhe te Tehpi

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 13:14 ,

Shitet urgjent

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim