Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ssangyong | Actyon

07 Mar 17:42 ,

Ssangyong Actyon

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 13:05 ,

Shes Ssangyong Actyon 4*4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 19:52 ,

shitet gjipi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:24 ,

Ssangyoung 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 20:07 ,

Ssangyong action 2.0 xdi -09

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Jan 16:12 ,

Ssangyong Actyon 4X4 -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim