Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ssangyong | Family

20 Tet 20:31 ,

Shes kerrin

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 20:36 ,

Gjip

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 11:12 ,

Gjip

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Sht 18:59 ,

Korando

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 22:24 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 16:52 ,

pasat

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 21:56 ,

Ssangyong Family dizel -99

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim