Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ssangyong | Korando

21 Gush 15:16 ,

Xhipi ne shitje

6 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 21:20 ,

Shitet Korando

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:18 ,

Ssangyong

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 19:25 ,

Ssangyong Korando dizel

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 22:20 ,

SsangYoung Korando

3 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 23:42 ,

Shes Sangyong Korando i ardhun prej Ch

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Mar 23:17 ,

Shes sangyong korando viti 2006

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 15:32 ,

Ssanggyong Korando

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Nën 21:36 ,

Ssangyong korando -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 12:42 ,

Ssangyong

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Nën 17:18 ,

Afrim11

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 12:51 ,

Ssangyong Karando -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Mar 00:28 ,

4 kamera sigurie FULL HD ME MONTIM 340 euro

340 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim