Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ssangyong | Model tjetër

03 Jan 19:52 ,

Shes Gjipin Ssangyoung 2.7 disel i doganuar 4x4

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 19:26 ,

Shes gjypin benzin 2.4 viti 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 15:46 ,

Shes golf 2

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 14:18 ,

Shes Gjipin Sangyoung 2009 2.7 disel 4x4 automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 13:53 ,

Shes Xhipin SsangYoung 2.7 disel automatik 4x4

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 13:08 ,

Autobus

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 15:44 ,

SsanGyonG

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim