Prishtinë | Makina | Vetura | Ssangyong | Rodius

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


17 Jan 12:00 ,

Sang Yong Rodius (Mercedes 270)

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 14:40 ,

Shitet vetura

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Jan 17:18 ,

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 15:08 ,

shes veturen me targa te huaja ssangyoung

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Tet 01:32 ,

Ssanyong Rodius 2.7 d

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 15:29 ,

shitet

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 21:53 ,

Ssangyoung Rodius 2.7 XDi, 4x4 Tiptronic.

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 23:19 ,

VETURA FAMILJARE NE SHITJE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Maj 19:40 ,

Sangyong rodios 270 xdi

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim