Artanë | Makina | Vetura | Ssangyong | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 15:24 Vetura , Viti

Shitet Kyroon 2.0 Dizel 2007 Automatik i CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:58 Vetura , Ferizaj

XHIP 4x4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 21:50 Vetura , Drenas

Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 21:46 Vetura , Drenas

PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 21:45 Vetura , Gjakovë

Shes Ssangyong Rexton RX270 QMIMI ME MARRVESHJE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 17:02 Vetura , Klinë

Shitet Gjipi i Aksidentuar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 09:30 Vetura , Prishtinë

Ssangyong Rixton 2.7 cdi

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 23:43 Vetura , Gjilan

Shitet SSANG YONG Kyron, 2.0, diesel, 4X4, 2008

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Nën 18:07 Vetura , Gjakovë

Shes Veturen Ssangyong Rexton 270

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 21:12 Vetura , Besianë

Gjip 4x4 kyron

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim