Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ssangyong

Korando , 1
Kyron , 1
04 Qer 18:02 ,

Shitet Gjipi i Aksidentuar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 15:32 ,

Ssanggyong Korando

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim