Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ssangyong

Family , 1
MUSSO , 2
REXTON , 1
30 Pri 17:28 ,

sanjung musso 4x4 automatik

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 11:12 ,

Gjip

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 09:53 ,

Shes Veturen Gjip

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:26 ,

Shes gjypin benzin 2.4 viti 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 23:42 ,

Musso

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Jan 15:46 ,

Shes golf 2

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim