Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Subaru | Forester

Dje 09:28 ,

Subaru Forester 2.0 turbo

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:22 ,

Subaru Forester

11 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 18:39 ,

Subaru Forester 4x4 2011 2.0 Diesel

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 23:48 ,

vetur

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Gush 13:44 ,

Subaru Forester 2017

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 10:56 ,

Subaru forester 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 01:26 ,

Shitet vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Tet 08:41 ,

Shitet Subaru forester 2.0 diesel 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 12:58 ,

Shitet Subaru forester 2.0 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 06:41 ,

Shitet subaru forester 2.0 Dizel

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 19:05 ,

Subaru 4x4 2.0

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 15:51 ,

suparu

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 12:53 ,

Subaru Forester BOXER 2.0d i shiturrrrrr

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Jan 14:40 ,

Subaru Forester

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 20:35 ,

Shitet SUBARU 2.0.Benzin-1998

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 08:31 ,

subaru forester 2.0 benzin 4x4

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 17:53 ,

Shitet Subaru Forester 2.0 benzin-Tip-Top

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Korr 14:23 ,

Subaru Forester 2.0 -01

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim