Prizren | Makina | Vetura | Subaru | Impreza

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 12:24 ,

Subaru

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Tet 13:06 ,

Subaru Impreza 2002

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Qer 04:17 ,

Subaru

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 20:23 ,

Sumaru impreza

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Shk 10:55 ,

Subaru Imreza 2.0D 4x4

6 090 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 23:26 ,

4+4 automatik 134.000km

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 21:56 ,

4x4 automatik 34,000km

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Dhj 17:59 ,

Subaru Impreza 2.0Turbo

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 23:09 ,

Shitet ndrrohet Subaru Inpreza 4x4

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 20:19 ,

Pjes per subaru

20 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim