Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Subaru | Legacy

Sot 05:54 ,

Subaru Legacy 4x4

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 10:11 ,

Subaru Legacy

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:57 ,

Subaru Legacy

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 19:37 ,

subaru 4*4

1 111 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Nën 19:50 ,

Erdhe dimri per Subaru 2010 Rks-2.0Dizel 4x4

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 19:02 ,

Subaru Legacy 2.0 Dizel 2010,Nuk bej NDRRIM!

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 16:08 ,

Bora erdhi per Subaru 4x4-2.0D-2010 kerr dimeror

8 050 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 16:44 ,

Subaru legacy ehte ndrim bojm

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:47 ,

Subaru legacy

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 07:29 ,

Subaru 4x4

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:50 ,

Shitet SUBARU Legacy 1.8 Benzinë

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 16:36 ,

Shitet vetura ne gjendje te mirë

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 12:38 ,

Shitet SUBARU Legacy 4X4 - Benzinë 2.2 - 1991

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 09:10 ,

Subaru 4x4

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Shk 07:32 ,

Subaru 4x4

585 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 07:11 ,

Subaru Legacy 4x4

700 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Dhj 15:24 ,

Subaru Legacy 4x4

900 EUR Price Reduced

11 Tet 19:39 ,

subaru legacy 2.0 benzin 1992

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim