Kaçanik | Makina | Vetura | Subaru | Legacy | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 06:33 Vetura , Prishtinë

Subaru Legacy 4x4

850 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 19:02 Vetura , Ferizaj

Subaru Legacy 2.0 Dizel 2010,Nuk bej NDRRIM!

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 16:08 Vetura , Viti

Bora erdhi per Subaru 4x4-2.0D-2010 kerr dimeror

8 050 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 18:31 Vetura , Viti

Erdhe dimri per Subaru 2010 Rks-2.0Dizel 4x4

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 16:44 Vetura , Gjilan

Subaru legacy ehte ndrim bojm

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:47 Vetura , Gjilan

Subaru legacy

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 07:29 Vetura , Gjilan

Subaru 4x4

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:50 Vetura , Mitrovicë

Shitet SUBARU Legacy 1.8 Benzinë

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 16:36 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura ne gjendje te mirë

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 12:38 Vetura , Mitrovicë

Shitet SUBARU Legacy 4X4 - Benzinë 2.2 - 1991

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim