Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Subaru | Model tjetër

Dje 10:53 ,

GJIP AMERIKAN SATURN 2.0 BENZINS

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 08:35 ,

subaru

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 19:55 ,

U SHIT FLMMM

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 11:00 ,

Subaru leone

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 17:22 ,

Setra 328

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 18:47 ,

Shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 16:48 ,

Shes Subaru

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 17:05 ,

U shit flm merr jep

300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Gush 09:08 ,

Subaru 4×4

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Maj 13:40 ,

Shitet Subaru

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 18:35 ,

Subaru turismo 1.8 benzin 4X4

650 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 22:04 ,

kerrkoj ksi lloj te vetures ose pjes per ket vetur

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 11:47 ,

Gjeneratori i ri 0-0

410 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 14:23 ,

zinxhirë për damper 4 copë

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 18:51 ,

Makinë Subaro

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Dhj 17:17 ,

Mikseta StudioMaster

120 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: > 500 000
26 Nën 14:40 ,

subuar

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim