Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Subaru | Vivio

10 Sht 21:35 ,

subaru vivio 4x4 pa dogan ndrrim i mundshem gjend

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim