Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Subaru | XV

02 Jan 11:18 ,

Deli

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 13:01 ,

Deli

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim