Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Subaru

Baja , 1
Forester , 4
Impreza , 9
Justy , 2
Legacy , 13
OUTBACK , 1
XT , 2
Sot 00:24 ,

Subaru Legacy 4x4

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:29 ,

Subaru

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 11:06 ,

Shes veturen subaru G3X JUSTY 4WD

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 18:41 ,

Subaru Legacy 2.0 benzin 4x4

499 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:35 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 10:57 ,

Subaru Legacy

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 18:47 ,

Shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 01:26 ,

Shitet vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Shk 10:55 ,

Subaru Imreza 2.0D 4x4

6 090 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 19:37 ,

subaru 4*4

1 111 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 19:31 ,

Subaru Outback

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Nën 19:50 ,

Erdhe dimri per Subaru 2010 Rks-2.0Dizel 4x4

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 19:02 ,

Subaru Legacy 2.0 Dizel 2010,Nuk bej NDRRIM!

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 11:19 ,

idrofor

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 16:08 ,

Bora erdhi per Subaru 4x4-2.0D-2010 kerr dimeror

8 050 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 19:05 ,

Subaru 4x4 2.0

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 18:35 ,

Subaru turismo 1.8 benzin 4X4

650 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 23:26 ,

4+4 automatik 134.000km

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 17:50 ,

Shitet SUBARU Legacy 1.8 Benzinë

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 21:56 ,

4x4 automatik 34,000km

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Shk 15:51 ,

suparu

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 22:04 ,

kerrkoj ksi lloj te vetures ose pjes per ket vetur

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 11:47 ,

Gjeneratori i ri 0-0

410 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 14:13 ,

Shes subarun

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Dhj 17:59 ,

Subaru Impreza 2.0Turbo

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 14:23 ,

zinxhirë për damper 4 copë

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 12:38 ,

Shitet SUBARU Legacy 4X4 - Benzinë 2.2 - 1991

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 23:09 ,

Shitet ndrrohet Subaru Inpreza 4x4

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 09:10 ,

Subaru 4x4

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Mar 18:51 ,

Makinë Subaro

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 07:32 ,

Subaru 4x4

585 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 07:11 ,

Subaru Legacy 4x4

700 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Dhj 21:30 ,

Subaru impreza

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Dhj 17:17 ,

Mikseta StudioMaster

120 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: > 500 000
26 Nën 14:40 ,

subuar

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 20:39 ,

Subaru

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 14:31 ,

Subaru justy 1.2 b 4*4

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 13:48 ,

Subaru Impreza -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 15:13 ,

Subaru xt 4✖️4

999 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 19:39 ,

subaru legacy 2.0 benzin 1992

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim