Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Suzuki | Alto

20 Tet 20:57 ,

Shitet Suzuki Alto 1.0 Benzin Manuel

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Tet 21:48 ,

Suzuki

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 13:02 ,

Suzuki alto rks

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 08:34 ,

Shes - Suzuki Alto 1.1 Benzin me KLIM *AUTOMATIK*

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 10:21 ,

Suzuki Alto

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Mar 18:47 ,

Veture e vogel 1.1

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 20:22 ,

Shiten pjes per suzuki

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 18:20 ,

Shitet suzuki

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Qer 11:30 ,

Suzuki alto

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 10:36 ,

Suzuki alto

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Maj 16:02 ,

Shitet suzuki

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 17:39 ,

Suzuki Alto 1100 kubik

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 14:40 ,

Suzuki alto

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:26 ,

Shitet ndrrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 19:49 ,

Suzuki

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 10:17 ,

Suzuki 1.0 benzin

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 16:13 ,

Suzuki 1.0 benzin

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 09:55 ,

Suzuki Alto

450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 23:28 ,

Suzuki alto 2011

4 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 09:53 ,

U SHITTTTTTTT

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 19:46 ,

shes motorr Suzuki 125 kubik bej ndrrim me makin

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Gush 15:36 ,

Shitet zuzuki 1992

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 13:31 ,

Suzuki Alto

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Pri 13:39 ,

Shitet suzuki alto

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Mar 01:27 ,

shes suzukin alto 800 kubik urgjend 250 ero

250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 02:26 ,

shes urgjend suzuki alto 800 kubik 280

280 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 21:14 ,

shes suzukin alto 800 kubik

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 22:24 ,

suzuki alto 800 kubik

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 15:03 ,

shes suzuki alto 800 kubiki

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 00:28 ,

U Shit Suzuki Alto

350 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Jan 18:46 ,

Suzuki Alto benzin

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 19:28 ,

SUZUKI ALTO 1.0 - 01

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 12:32 ,

suzuki alto

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim