Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Suzuki | Baleno

18 Tet 10:54 ,

Suzuki Baleno 1300CC AUTOMATIK 12 Muaj Rexhistrim

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Pri 22:22 ,

Shitet Suzuki 2006 rks

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 10:44 ,

Shitet suzuki 1.3benz.

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 17:49 ,

Suzuki

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Tet 21:23 ,

Suzuki baleno

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 10:59 ,

Suzuki4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 12:24 ,

Beni123

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 11:21 ,

Super lire Suzuki Baleno

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 10:32 ,

shes veturen

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 23:29 ,

Suzuki Baleno 4x4

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 18:49 ,

Shitet urgjent 400euro

400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Mar 16:55 ,

Suzuki Baleno

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 13:43 ,

shitet dhe ndrrohet

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 20:19 ,

Urgjend vetem 380 ero

380 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Dhj 12:09 ,

Shesë

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 14:05 ,

Shes :

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Sht 19:54 ,

Shitet suzuk baleno

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 13:27 ,

Suzuki Baleno

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 18:02 ,

Suzuki Baleno

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 20:10 ,

Shitet suzuki baleno

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 00:56 ,

Suzuki

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 16:59 ,

Suzuki baleno 4x4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 20:18 ,

U SHIT FLM MERRJEP.Suzuki 1.6 ...9 muaj rks,etj.95

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Dhj 11:23 ,

U shit flm merrjep

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 08:42 ,

Shes suzukin baj edhe ndrrim -99

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 16:27 ,

Suzukin baj edhe ndrrim

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:12 ,

Suzuki Baleno

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Tet 20:44 ,

Suzuki Baleno 1.3

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Tet 20:06 ,

Suzuki Baleno 1.3

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Tet 20:05 ,

Suzuki Baleno

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999


Në fillim