Kaçanik | Makina | Vetura | Suzuki | Jimny | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


06 Nën 12:23 Vetura , Gjilan

Suzuki Jimny

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Tet 21:09 Vetura , Ferizaj

shitet suzuki 1.5ddis DIZEL

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 21:08 Vetura , Ferizaj

suzuki jimny 1.5 ddsi diezel

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Jan 15:58 Vetura , Gjilan

Suzuki Jimny 1.5 DIESEL 4x4

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 20:43 Vetura , Rahovec

vetura ne shitje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 13:09 Vetura , Gjilan

shitet gjipi jimny

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:53 Vetura , Ferizaj

Suzuki jimmy

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Maj 21:27 Vetura , Pejë

Shes Suzuki Jimmy -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:36 Vetura , Pejë

Shes Suzuki Jimny -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 21:44 Vetura , Pejë

Shes Suzuki Jimmy -99

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim