Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Suzuki | Model tjetër

27 Gush 22:18 ,

Suzuki 1.6 benzin 4X4

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 01:01 ,

2350

2 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 14:40 ,

Shitet Jeepi

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Jan 10:49 ,

Suzuki vitara

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 15:37 ,

SUZUKI ME 6 ULSE 350€

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 10:52 ,

SUZUKI 350€

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 11:19 ,

Suzuki 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 16:00 ,

GJIP SUZUKI

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 19:07 ,

Suzziki

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Maj 19:25 ,

U SHIT

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 13:26 ,

Suzuki

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 19:51 ,

Shitet suzuki 750 kubik me defekt

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Tet 14:27 ,

Shes

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 15:55 ,

Suzuki

250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 15:23 ,

suzuki rm 250

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 19:18 ,

Suzuki

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 21:21 ,

Suzuki benzin

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Mar 20:16 ,

Suzuki Sfit

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Shk 14:13 ,

Suzuki

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Gush 19:30 ,

shitet

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Gush 10:15 ,

Suzuki benzin

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 18:14 ,

Suzuki k7 600cc Yamaha fz8 800cc

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 12:33 ,

Motorr me 4 rrota bojm ndrrim me kerr

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 20:03 ,

Shitet

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Tet 18:27 ,

yamaha

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 13:16 ,

Shes Suzukin

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 06:39 ,

Suzuki samurai 01

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 13:58 ,

Suzuki dizel -00

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 22:49 ,

shitet suzuki vitara per pjes

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim