Kaçanik | Makina | Vetura | Suzuki | SX4

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 16:24 Shitorja ,

Suzuki Gjip SX4 1.9 TDI 4x4 Manual ����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:26 ,

Suzuki SX4

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 11:29 ,

Suzuki SX4. 1.6 DDiS

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 11:46 ,

Suzuki sx4 dizel 1.9 jtd

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 20:57 ,

Shitet gjipi

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 11:08 ,

Rent a Car Suzuki Sx4 Automatik 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Tet 03:07 ,

SUZUKI SX4 1.9TDI 4WD 4x4 ME DOGAN

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 16:59 ,

Shes vetura suzuk, Suzuki 1.6 benzin 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Korr 10:37 ,

Suzuki SX4 1.6 VVT 4x4 Klimë, Kukë, Keyless GO

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 06:40 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim