Artanë | Makina | Vetura | Suzuki | Vitara | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 21:00 Vetura , Prishtinë

SUZUKI VITARA - 1.6 BENZIN - AUTOMATIK - VITI 2017

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:43 Vetura , Prizren

Suzuki vitara 1.6 benzin 4x4 rks

2 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:34 Vetura , Gjilan

Suzuki Vitara 1.6 16V AUTOMATIK

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 08:45 Vetura , Mitrovicë

Shes Suzuki Vitara 2.0 benzin

5 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:29 Vetura , Gjilan

Suzuki Vitara

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Nën 17:30 Vetura , Prishtinë

Suzuki Vitara 1.4

12 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Nën 15:37 Vetura , Ferizaj

Suzuki Vitara 1.6 i

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 17:21 Vetura , Pejë

Suzuki vitara 4x4 dizel 2.0 rks

4 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 10:11 Vetura , Prizren

Shes Suzuki Grand Vitara 2.0 Dizell

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Nën 22:20 Vetura , Shtime

Suzuki vitara 1.6 16v

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim