Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Suzuki | Wagon R+

09 Shk 13:05 ,

Shitet vetura Suzuki Wagon R+

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 12:47 ,

Shitet vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 16:29 ,

Suzuki Weagon

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 10:26 ,

shitet vetura suzuki

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 14:36 ,

Shes veturën Suzuki Wagon R+ Special

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 13:09 ,

Suzuki Wagon R+ benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Tet 11:57 ,

Shitet vetura

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 14:50 ,

Suzuki automatik

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 19:59 ,

Suzuki vagon 1.3 diesel -05

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Nën 08:28 ,

1.3 diesel 2005 i ardhur nga italia

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Nën 08:17 ,

Suzuki

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim