Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Suzuki

Alto , 1
Ignis , 1
Jimny , 1
Sot 18:49 Shitorja ,

Shitet;Suzuki Alto 1.0 Benzin

2 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Dhj 14:35 ,

Guma te dimrit Suzuki Jimny

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 16:17 ,

Suzuki Ignis 7 muj RKS -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim