Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | TVR | Chimaera

11 Sht 20:58 ,

Shitet ndrrohet 1.9 tdi dej shkurt rks044278439

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 12:43 ,

Goma 14

90 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 10:10 ,

Auto larje e sapo ardhur nga gjermania

420 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 22:38 ,

Motorr 00 urgjent qmimi vetm 500E

500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim