Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | TVR | Griffith

01 Shk 17:25 ,

Pasqyrë me kamera për të rregjistruar trafikun

50 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 14:00 ,

shitet maqina e auto larjes 3 fazor

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 21:50 ,

Fellne 15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 22:00 ,

biciklet

80 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 08:18 ,

TVR Griffth -89

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 22:39 ,

Prekulic

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim