Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | TVR | Model tjetër

11 Korr 10:37 ,

Platforma shlep

650 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 20:31 ,

Rimorkio per fëmije

170 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 23:42 ,

Iveco kombi 2.8 disel

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 17:07 ,

Kerkoj vetur me kompenzim fasda izolime dhe metal

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 23:50 ,

shitet shtepija

80 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 16:17 ,

Shese akumulatora per vetura

10 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 16:13 ,

Shese akumulatora per vetura

10 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 15:47 ,

Golf 6 2009

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 12:15 ,

Shitet Grabuja

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 12:43 ,

Golf 6 2.0

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 10:53 ,

Iveco daily 35c 14

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 00:11 ,

Kauq t likures

450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 20:14 ,

Shes cisternen per ujë

550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 21:29 ,

PASAT 2

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Mar 20:40 ,

Putzmaister

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 19:11 ,

Shitet golf.2disel 1.6 regjistrimi iskaduar

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 15:29 ,

shitet furgoni sprinter

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Shk 19:54 ,

Golf 3 tdi

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:07 ,

Gjirafa gleti shum tmira gjendje trregullt

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 20:16 ,

Kamionetë IVECO

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 14:13 ,

Shes 2Aparata per Oksigjen O2

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:05 ,

kada

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 22:07 ,

Rimorkio per transp. kafsheve

1 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 21:34 ,

ivecko 13/17 3.0 tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 18:05 ,

Shitet traktori

3 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 11:39 ,

taximeter

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Gush 20:16 ,

Ceragem

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 10:37 ,

Vw

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 12:52 ,

Opel Corsa 1.2

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 13:46 ,

Reno tfingo

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 12:46 ,

tush kabina

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 16:09 ,

Canon mx320

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 16:56 ,

CERKULLAR

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 22:49 ,

vetur

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 16:00 ,

Kapela origjinale te reja...per tifoz shqiptar...

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 21:38 ,

Golf 2

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 13:22 ,

pasat

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Tet 15:57 ,

Kliko dhe Fito

500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 11:22 ,

Shitet vetura VW.VENTA

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 19:04 ,

Pasat

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 21:25 ,

Radio Sony

200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 17:45 ,

Veturë Passat

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 18:34 ,

Parcela 5 ari, ne lagjen e akllapit

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
31 Dhj 18:24 ,

Shes maqinen ma zall per lyerje

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
14 Tet 10:07 ,

Wv t4

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 22:25 ,

lift per kerre

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim