Prishtinë | Makina | Vetura | TVR | Model tjetër

30 Maj 20:31 ,

Rimorkio per fëmije

170 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 10:53 ,

Iveco daily 35c 14

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 14:13 ,

Shes 2Aparata per Oksigjen O2

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 15:57 ,

Kliko dhe Fito

500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 19:04 ,

Pasat

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 18:24 ,

Shes maqinen ma zall per lyerje

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
14 Tet 10:07 ,

Wv t4

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim