Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | TVR

27 Maj 21:29 ,

PASAT 2

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Maj 21:50 ,

Fellne 15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 12:43 ,

Goma 14

90 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 22:07 ,

Rimorkio per transp. kafsheve

1 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Qer 12:52 ,

Opel Corsa 1.2

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 13:46 ,

Reno tfingo

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Nën 21:38 ,

Golf 2

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 08:18 ,

TVR Griffth -89

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Dhj 22:38 ,

Motorr 00 urgjent qmimi vetm 500E

500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim