Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Talbot | Horizon

01 Mar 08:00 ,

Shes ivekon

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim