Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Talbot | Model tjetër

06 Gush 09:41 ,

SHITET VETURA

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim