Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Talbot

Horizon , 1
Samba , 5
01 Mar 08:00 ,

Shes ivekon

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 15:47 ,

Punojm me porosi Gilindera Dekore Rrethoja

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 15:55 ,

Shitet alltimeri cabrio

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 23:18 ,

shitet talbot samba

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 03:24 ,

Shitet alltimer samba prototip

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 19:33 ,

Shitet ose ndrrohet

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim