Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Tata | Model tjetër

16 Nën 18:06 ,

044308734

1 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 14:04 ,

motor pediatrik

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Shk 17:29 ,

Shitet Kamion Tatra 138

25 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Shk 19:57 ,

Tata

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Shk 21:06 ,

urgjenttt

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 20:35 ,

Vetura ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Tet 23:30 ,

Shes Gjipin Tata

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim