Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Tata | Nano

05 Jan 22:16 ,

Kombi t2

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim