Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Tata | Safari

06 Jan 19:43 ,

Kabin

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 16:38 ,

tata 1.3 dizel

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Tet 19:00 ,

Tata safari 2.0

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 22:01 ,

Tata Safari

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 16:07 ,

Shesë

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 21:54 ,

URGJENT --shitet--ndrrohet-shtoj pare

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 10:38 ,

Shitet-- urgjent- ndrrimi i mundshem me kombi

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 17:22 ,

Gjip 2.0 dizel 7 ulse

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim