Prizren | Makina | Vetura | Tata | Xenon

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


30 Dhj 15:03 ,

Shes tata 2.2 tdi 4x4

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Dhj 15:16 ,

Tata Xenon DLE

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Sht 20:56 ,

Shes TATA XENON 4x4 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 01:59 ,

shitet vetura

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 14:38 ,

shitet vetura

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 13:06 ,

...

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 22:03 ,

tata xenon double cab

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 01:48 ,

Shes Tata Xenon RKS i qlajmruar

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim