Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Tata

11 Sht 22:31 ,

ddsfsdf

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 17:22 ,

Ushitttt..

2 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 21:06 ,

urgjenttt

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 20:35 ,

Vetura ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim