Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Tata

Indica , 11
Indigo , 1
Safari , 6
Telcoline , 7
Xenon , 4
Dje 20:11 ,

Shes Gjip 4x4 2010

5 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 22:20 ,

Shes nndrroj Tata idnica

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 15:57 ,

U Shiti.........................Ka Klim.Ne Aksion.

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Shk 19:21 ,

Shes veturen Tata

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Dhj 18:29 ,

Shitet TATA INDIKA 1.4 DIZELL KLIM 2002 RKS

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 15:16 ,

Tata Xenon DLE

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Nën 00:17 ,

ushit

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 20:56 ,

Shes TATA XENON 4x4 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 22:31 ,

ddsfsdf

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 11:42 ,

Tata

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 16:38 ,

tata 1.3 dizel

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Gush 00:02 ,

Tata

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 16:00 ,

tata indica

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 17:22 ,

Ushitttt..

2 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 14:29 ,

Tata

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Nën 18:06 ,

044308734

1 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 14:04 ,

motor pediatrik

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Tet 19:00 ,

Tata safari 2.0

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 08:41 ,

shitet gjipi

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 22:01 ,

Tata Safari

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 12:19 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Gush 21:54 ,

URGJENT --shitet--ndrrohet-shtoj pare

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Gush 19:14 ,

Tata telcoline

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Korr 10:38 ,

Shitet-- urgjent- ndrrimi i mundshem me kombi

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 12:29 ,

Tata Mini

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 01:48 ,

Shes Tata Xenon RKS i qlajmruar

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Shk 21:06 ,

urgjenttt

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 20:35 ,

Vetura ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Dhj 13:07 ,

U shit flm merrjep

1 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 22:33 ,

Shitet ose nderrohet TATA Telcoline 2.5D -00

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Jan 17:22 ,

Gjip 2.0 dizel 7 ulse

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 18:03 ,

Tata telcoline

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 22:56 ,

Tata Telcoline

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim