Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | 4-Runner

Dje 18:06 ,

Shitet Toyota 4 Runer Rks edhe 5 regjistrim

5 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Tet 15:12 ,

Toyota 4runner

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Tet 12:24 ,

Pjes toyota 4 runner

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Tet 08:02 ,

Shesh Toyota ne gjendje shum te mir RKS i skadum

5 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:48 ,

Toyota

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 13:51 ,

Toyota

4 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 21:46 ,

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 20:15 ,

U shit Toyota 4Runner 3.0 Dizel

6 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 12:01 ,

Toyota 4-Runner dizel

6 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 03:00 ,

Bandasht gjip

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 19:58 ,

Toyota 4Runner 3.0TD 4x4 klim RKS

6 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 21:54 ,

Urgjent

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Sht 08:57 ,

Toyota

5 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 09:58 ,

Toyota 4runner 3.0

5 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 11:07 ,

Toyota 4Runner

5 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 00:27 ,

2007 toyota rav 4 - per shithe shum e paster

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 23:57 ,

Toyota 4 runner OFF ROAD 4x4

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 12:49 ,

Shitet toyota 4Runer 3.0d

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 11:44 ,

Toyota Runer 3.0d

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 12:10 ,

Gjip

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 18:54 ,

Shitet Toyota 4 Runer 3.0d

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 19:50 ,

Shitet orgjent.

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 21:10 ,

Gomat off road

490 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 10:19 ,

Toyota 4Runner 3.0 Turbo Diezel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 11:28 ,

Toyota 4 Runner

9 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 20:52 ,

Shitet Toyota 4Runner -99

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 16:59 ,

Toyota 4Runner

11 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 16:05 ,

Toyota 4Runner

11 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:10 ,

Toyota 4 runner

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 09:59 ,

Toyota 4 runer 2.5

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 16:52 ,

Toyota 4Runer

6 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 12:20 ,

Toyota

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 07:06 ,

Toyota 4Runers

5 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 19:06 ,

Shitet Toyota 4runner

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 15:06 ,

Shitet Bisha Toyota 4runner

2 750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 01:10 ,

Toyota 4Runner

5 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 20:42 ,

Shes dhe bej ndrrim : TOYOTA Runner 4x4

5 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 12:54 ,

Shitet gjypi 4×4

3 800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 15:24 ,

Toyota 4-Runner

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 18:45 ,

Toyota nafte vetm per pjes 4×4

111 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 16:29 ,

Toyota

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 11:59 ,

Toyota 4Runner

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 21:22 ,

Toyota 4 Runner

5 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 11:50 ,

Shes Toyota 4runner

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Pri 11:06 ,

Toyota 4Runner 3.0TD 4x4 klim RKS

9 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 18:47 ,

TOYOTA 3.0 DIESEL

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 20:38 ,

Toyota

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 09:35 ,

Toyota

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 16:08 ,

Toyota

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim