Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Auris Touring Sports

08 Sht 07:30 ,

2014 Toyota Auris

4 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Jan 15:14 ,

vetura ne shitje toyota

450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Sht 18:58 ,

u shittttttttttttttttt

560 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim