Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Avalon

27 Mar 14:35 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 10:35 ,

Fairly Used 2014 Toyota Highlander XLE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 21:51 ,

Toyota 1.4 dizell 2004 full full 1800

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Jan 00:05 ,

Shes toyota 1990

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim