Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Avensis Verso

16 Sht 19:31 ,

Toyota Avensis Verso

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 13:32 ,

toyota pjes

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Dhj 06:23 ,

Toyota 7 ulse benzin rks avensis verso

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 20:51 ,

Shes Toyota 2.0 dizel

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 16:02 ,

Shitet Toyota Avensis Verso

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Sht 12:33 ,

Toyota Verso 7 ulse

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 21:46 ,

Toyota Avensis dizel

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 17:58 ,

Toyota Avensis Verso -03

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim