Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Aygo

26 Tet 10:05 ,

Toyota Aygo

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Tet 01:01 ,

Toyota aygo 1.0 2009

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Tet 12:44 ,

Toyota aygo 1.0

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Sht 08:37 ,

Toyota Aygo 1.0

7 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 14:52 ,

Toyota Aygo 1.4HDI RKS

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 21:52 ,

Toyota aygo

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 18:04 ,

SHITET TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:51 ,

toyota aygo 1.0i full opsion automatik

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 19:10 ,

Toyota Aygo AUTOMATIK 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Mar 20:16 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 20:57 ,

Shitet Byd F0

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Shk 21:16 ,

Toyota Aygo 1.4 Hdi Rks

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 04:23 ,

shitet ndrrohet toyota

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Dhj 21:29 ,

toyota aygo

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Nën 11:20 ,

Toyota Aygo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Nën 11:42 ,

Suitet totyta aygo 1.1 benzin

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Tet 14:16 ,

Shitet me goma tre dhe regjistrim nje vit

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 19:50 ,

Shes makinen

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Gush 21:10 ,

Toyota Aygo, 1.0

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 13:41 ,

Toyota Aygo, 1.0

8 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Qer 15:49 ,

shitet byd ose ndrrohet me naj kerr mat madh

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Qer 16:33 ,

BYD 1.0 2010 53.000 KM

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Mar 09:54 ,

Toyota Aygo

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 21:03 ,

Toyota Aygo 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Tet 20:15 ,

Toyota

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 17:18 ,

20000

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 15:00 ,

Shes toyota

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 10:32 ,

shes Toyota Aygo 1.0 Benxin automatik

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 14:40 ,

TOYOTA AYGO

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 16:07 ,

Toyota aygo 1.4 D4D

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Sht 15:58 ,

Shite toyota AYGO 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 18:32 ,

Tojota

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 11:26 ,

Toyota aygo 1.0

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Korr 07:06 ,

Toyota aygo

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 14:13 ,

U SHIT 2700 FLM MER JEP��

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Qer 19:32 ,

Shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 16:27 ,

Tojot

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Shk 08:14 ,

Vetura esht ne gjendje shum te shkelqyer..

45 950 414 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 13:59 ,

Toyota aygo

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gush 21:28 ,

shes toyota aygo

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Maj 22:09 ,

Toyota Aygo 1.0 Me Bluetooth tel. dhe Klima

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Maj 19:56 ,

Shes veturen toyota aygo

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 19:04 ,

U shit, Flm merrjep.com

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim