Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Celicia

Sot 12:17 ,

Toyota Celica T23

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Tet 09:25 ,

Shitet komplet ose pjes

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 20:47 ,

Shes Toyota Celica 1.6 Benzin Ngjendje trregullt

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 00:23 ,

Shitet Toyota Celica-2002

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 11:20 ,

Toyota 2.0 GT-i 16

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 20:17 ,

Shitet/Ndrrohet Toyota Celica Coupe/RA6 (Oldtimer)

Viti: 1984
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 19:50 ,

Toyota celica 2.0 16v

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 00:13 ,

Shitet toyota celica 2.2 gt

2 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 20:11 ,

shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Gush 20:03 ,

shite mrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Gush 10:01 ,

shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gush 07:49 ,

shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Gush 08:02 ,

shitet dhe nrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Gush 09:43 ,

shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Gush 08:30 ,

shitet kerri

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Korr 08:50 ,

shitet nrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 10:38 ,

shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 08:50 ,

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 08:17 ,

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 08:06 ,

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Qer 09:40 ,

shitet vetura

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Mar 20:20 ,

Toyota celica

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 09:07 ,

Vetur tyota qelika

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Jan 14:45 ,

Vetura ne shitje

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 14:31 ,

Toyota celica

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Dhj 21:00 ,

toyota

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 18:59 ,

teyta

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:34 ,

Shes Toyota 2.0 benzin

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 21:40 ,

Blej Trapin Komplet per toyota celica 4x4

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Shk 20:31 ,

toyota celica

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 10:20 ,

shes toyota celica ka denim 2 vjet e kater muj

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Nën 21:57 ,

shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Nën 18:02 ,

Toyota ere 130.000 tkalune ere 1.4 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 21:50 ,

u shitttt

499 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 20:07 ,

Shitet vetura

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 19:16 ,

Shitet vetura

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 14:50 ,

toyota celica

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 23:47 ,

Racing 260 hp

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Qer 23:47 ,

Racing 260 hp

3 500 EUR

13 Qer 12:13 ,

Toyota Celica -91

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 19:32 ,

Shes veturen per pjes

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:17 ,

Toyota celicia 2.0 16v 1 vit regjistrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 09:11 ,

Toyota Celica -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 15:24 ,

Toyota Celica 2.0 Benxin

480 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 15:28 ,

Toyota Celica -91

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 21:17 ,

Toyota

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 21:26 ,

Toyota Celicia

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 20:58 ,

Toyota Qelika Rks Nje Vit

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 19:20 ,

Toyota celika 2.0

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Sht 07:46 ,

toyota

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim